Sprzedaż nieruchomości

Codziennie pośredniczymy w sprzedaży nieruchomości mieszkalnych oraz komercyjnych. Nasze biuro nieruchomości oferuje swoim Klientom kompleksową obsługę przy sprzedaży mieszkania, biura, domu lub inwestycji. Najważniejsza jest dla nas satysfakcja Klienta, dlatego dołożymy wszelkich starań, by sprzedać nieruchomość w maksymalnie krótkim czasie i jednocześnie w cenie najbardziej korzystnej dla Klienta.

 

Dzięki staranności naszego wykwalifikowanego zespołu prowadzimy naszych Klientów krok po kroku przez cały proces sprzedaży nieruchomości. Przejmujemy na siebie wszelkie aspekty prawne i techniczne, by maksymalnie ułatwić proces sprzedaży. Przeprowadzamy całą transakcję – od sesji zdjęciowej począwszy, aż do przekazania lokalu nowym właścicielom.

 

Sprzedajesz nieruchomość? Postaw na Atlant Estates!

 • Przygotowujemy mieszkanie do sprzedaży.
 • Wykonujemy profesjonalną sesje zdjęciową przy wykorzystaniu szerokokątnego aparatu.
 • Reklamujemy nieruchomość na wszystkich dostępnych portalach internetowych.
 • Wykorzystujemy również nowoczesne narzędzia marketingowe, by dotrzeć do szerszego grona potencjalnych Klientów.
 • Prezentujemy nieruchomość zainteresowanym Klientom.
 • Nasi prawnicy opracowują wszystkie umowy sprzedaży.
 • Na bieżąco informujemy właścicieli o przebiegu procesu sprzedaży.

 

Chcesz sprzedać nieruchomość we Wrocławiu lub okolicach? Skontaktuj się z nami już teraz, a omówimy szczegóły współpracy!

  Skontaktuj się z nami

  wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z klauzulą

  Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Atlant Nieruchomości SP Z.O.O. w ramach prowadzonej przez Atlant Nieruchomości SP Z.O.O. działalności gospodarczej, w szczególności zaś dla realizacji celów statystycznych oraz marketingowych Atlant Nieruchomości SP Z.O.O., jej kontrahentów i partnerów biznesowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.). Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu oraz korekty moich danych osobowych, w tym prawo do żądania zaprzestania ich przetwarzania. Ponadto, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.) wyrażam zgodę na otrzymywanie za pomocą poczty elektronicznej lub inną drogą elektroniczną informacji marketingowych oraz reklamowych od Atlant nieruchomości SP Z.O.O. oraz jej kontrahentów i partnerów biznesowych

  Zadzwoń do nas

    +48 799 194 461

   

  Napisz do nas e-mail

    atlant.estates@gmail.com