fbpx

Lokal Wrocław, ul. Jastrzębia, 15/7226/OLS

ul. Jastrzębia / Wrocław / Dolnośląskie / PL

Lokal Wrocław , ul. Jastrzębia, pokoi

Przegląd

  • Cena za m2: 6397.53PLN
  • Miejscowość: Wrocław
  • Stan prawny: Własność
  • Rok budowy: 1906
  • Powierzchnia: 1102.3m2
  • Dodatki:

Lokal ul. Jastrzębia, Wrocław

Wolnostojący budynek z początku XX wieku usytuowany w zachodniej części dzielnicy Borek na skrzyżowaniu ulic Jastrzębiej i Racławickiej. Bardzo dogodnie skomunikowany, zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy. Działka jest w całości ogrodzona. Na jej terenie znajduje się niewielki parking i ogród.
Budynek ma cztery kondygnacje (przyziemie, dwie kondygnacje naziemne, poddasze użytkowe, nieużytkowy strych). Jest przyłączony do sieci miejskiej wod.-kan., c.o., gazowej, telefonicznej i energii elektrycznej. W willi znajduje się dziewięć sporej wielkości pomieszczeń, obecnie wykorzystywanych jako sale lekcyjne, sześć pomieszczeń biurowych (każde wielkości ok. 15 m² ), ponadto sala wykorzystywana na potrzeby stołówki, dwie szatnie i liczne pomieszczenia techniczne.

Budynek wpisany do rejestru zabytków miasta Wrocławia pod numerem rejestru – A/2648/415/WM. Nieruchomość nie jest objęta obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

adres nieruchomości: Wrocław, ul. Jastrzębia

powierzchnia nieruchomości gruntowej: 1.642,00 m2,

powierzchnia użytkowa budynku: 1.102,30 m2,

cena: 7.052.000 zł netto (słownie: siedem milionów pięćdziesiąt dwa tysiące złotych)

obciążenia nieruchomości: brak

Rynek: Wtórny

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Property details:

ID oferty : HI-15/7226/OLS
Typ oferty : Lokale użytkowe
Status : Sprzedaż
Powierzchnia : 1102.3 m²
Rok budowy: 1906

Dodatkowe informacje:

Balkon: Nie
Telewizja kablowa: Nie
Prąd: Nie
Umeblowanie: Nie
Piwnica: Nie
Garaż: Nie
Gaz: Nie
Kanalizacja: Nie
Drzwi antywłamaniowe: Nie
Spiżarnia: Nie