fbpx

Lokal Wrocław, 60/7226/OLW

- / Wrocław / Dolnośląskie / PL

Lokal Wrocław , pokoi

Przegląd

  • Cena za m2: 47PLN
  • Miejscowość: Wrocław
  • Powierzchnia: 29m2
  • Dodatki:
  • Winda
  • Internet
  • Garaż
  • Telewizja kablowa
  • Piwnica

Lokal Wrocław

Do wynajęcia lokale biurowe oraz uslugowe na 1 piętrze.

Wolne lokale : 2x 29 m2 , 33 m2 , 11m2 , 16 m2 , magazynek 3m2.

Wykończony ciąg lokali użytkowych o łącznej powierzchni: 720 m2. w apartamentowcu z 2009 roku (9 pięter), wraz z 13 miejscami postojowymi w parkingu przyziemnym.

Budynek jest w centrum dwóch osiedli mieszkaniowych: Nowy Dwór i Gądów ok. 100.000 mieszkańców.

Wejścia: 2 duże osobne wejścia od ulicy + duża winda osobowo towarowa

Przeznaczenie lokali: biuro, handel, usługi.

Każdy lokal posiada okna witrynowe z widokiem na ul. Strzegomską i centrum handlowe – hale strzegomskie. Możliwość umieszczania reklam na oknach lokali!!!

Ogólna powierzchnia lokali wynosi 720 m2 i składa się z 18 pomieszczeń o wielkości od 8 m2 do 69 m2 oraz z toalet damskich, męskich i dla niepełnosprawnych. Część lokali ma własne węzły sanitarne z natryskami.

Obecnie większość lokali jest wynajęta: znajduje się tu eleganckie studio urody, solarium, fitness dla kobiet, biura nieruchomości, komputerowe, ubezpieczeń, nauki jazdy, sklep dentystyczny.

Lokale zostały wykończone w wysokim standardzie, mają wentylację mechaniczną nawiewno-wywiewną a lokale od strony południowej klimatyzację. Okna witryny duże.

Rewelacyjna lokalizacja! Droga 4 pasmowa, w bezpośrednim sąsiedztwie budynku. Obok bardzo popularne hale targowe.

Udogodnienia: w okolicy bardzo duża ilość usług (banki, handel, hale targowe), duży ruch pieszy i drogowy,dodatkowa powierzchnia ekspozycyjno-handlowa, łącze stałe do Internetu, pomieszczenia socjalne, przystosowane dla niepełnosprawnych, 13 miejsc postojowych na parkingu wewnątrz budynku, z możliwością wykupienia większej liczby.

Wszystko po 47 zł/m2 + 7 zł/m2 za media + VAT

Rynek: Wtórny

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Property details:

ID oferty : HI-60/7226/OLW
Typ oferty : Lokale użytkowe
Status : Wynajem
Powierzchnia : 29 m²

Dodatkowe informacje:

Balkon: Nie
Telewizja kablowa: Nie
Prąd: Nie
Umeblowanie: Nie
Piwnica: Nie
Garaż: Nie
Gaz: Nie
Kanalizacja: Nie
Drzwi antywłamaniowe: Nie
Spiżarnia: Nie